گروه طراحی و توسعه ایکس نوین
داستان تولد گروه طراحی و توسعه ایکس نوین

سلام و درود بنده Navid M.H بنیانگذار “گروه طراحی و توسعه ایکس نوین” هستم.
همیشه آرزو داشتم از تمام نعمت ها و دانشی که خداوند به من داده کمال استفاده را ببرم و به لطف الله و تلاش و کوشش آن آرزو هم اکنون “ایکس نوین” نام دارد.
توضیحات بنیانگذار درباره تولد ایکس توین: از اوایل سال “1385” وبلاگی (بر روی بلاگفا) به نام “Gallerys-Media” که در زمینه ارائه فایل های مورد نیاز (رایگان) بود ایجاد کردم اما محدودیت خاص خودش را داشت پس بعد از گذشت چند سال وبلاگ دیگری (بر روی میهن بلاگ) ایجاد کردم تحت عنوان “4everythings” که آن هم در زمینه ارائه فایل های مورد نیاز (رایگان) فعالیت داشتم ولی کمی محدودیت هاش بهتر بود ولی باز هم بیشتر می خواستم وبلاگ دیگری (بر روی زربلاگ) ایجاد کردم با عنوان “PackNeeds” که در آن هم در زمینه ارائه فایل های مورد نیاز (رایگان) فعالیت داشتم ولی تالارگفتمان هم به آن اضافه شد و کم کم با مرور زمان و یاد گیری های روزانه توانستم یک وب سایت اختصاصی (با وردپرس) به نام “رسانه پی فور” که نامش برگرفته از نام های قبلی است بسازم ولی این سایت در کلیه زمینه ها فعالیتش را ادامه داد تا بعد از مدت ها دانش و پشت کار موفق تصمیم گرفتم وب سایت فوق حرفه ای و تخصصی “ایکس نوین” را (بر روی سیستم اختصاصی) راه اندازی کنم.
کمپانی نوین داده پرداز ملی، نام شرکت “گروه طراحی و توسعه ایکس نوین” می باشد، که از اوایل سال 1394 تاسيس و شروع به فعالیت کرده است.
ایکس نوین چگونه شکل گرفت؟ ایکس نوین حاصل تلاش و تفکر خلاقانه تیمی است که در طراحی سایت های تجاری و سئو سالها تجربه کسب کرده و اکنون با در کنار هم قرار دادن این تجربیات و استفاده از آخرین تکنولوژی های پیاده سازی نرم افزار های آنلاین در جهت بهبود کیفیت و ارتقا کسب و کارهای آنلاین گام برمی دارد.
حرفه و فعالیت ما چه بوده است؟ این گروه برای رفع نیازها و خدمت به عموم مردم عزیزمان در زمینه هایی مانند: (میزبانی وب ، انواع طراحی ها ، دانلود رایگان و فروش فایل های مورد نیاز) فعالیت خود را شروع کرد و ظرف مدت بسیار کوتاهی با در اختیار داشتن منابع انسانی متخصص مورد استقبال قابل قبولی از سوی کاربران خود قرار گرفت.
ایکس نوین چگونه پیشرفت کرد؟ پس از کسب موفقیت های پیاپی در عرصه (وب و فروش و گارانتی محصولات و سرویس دهی و موارد مرتبط دیگر) ایکس نوین توانست گرد آورنده تخصص تک تک اعضای این تیم باشد.
خلاصه فعالیت ایکس نوین: ایکس نوین، وب سایت شما را می سازد برای آن قالب طراحی می کند و اگر سفارش تبلیغ دهید آن را تبلیغ می کند اگر بخواهی تازه شروع به کار کنی لوگو و ست های اداری شما را هم طراحی میکند در کنار این همه امکان شما میتوانید فایل های مورد نیاز کاربری را از ایکس نوین رایگان دانلود کنید.
چرا کلمه (معجون) را به کار بردید!؟ اگر خلاصه فعالیت ما را درک کرده باشید، کلمه معجون مناسب ترین کلمه برای به کار بردن آن برای متوجه کردن کاربر از نوع فعالیت ما بوده است.
(ایکس نوین معجونی برای شروع و پیشرفت یک کسب کار اینترنتی و رسیدن به موفقیت و اهداف نهایی شماست)
شعار ما: جهان هستی منتظر کسی نمی ماند، بزرگ نشوی کوچک میشوی

از شما برای خواندن متن درباره ما سپاسگذاریم

به دوستان خود بگویید !