هاست و دامنه

«دنیای مجازی با یک زیر ساخت مناسب میچسبه»

ما به شما قدرت، کیفیت و پیشرفت را هدیه میدهیم

هاست چیست ؟

بطور کلی host به معنای میزبان در وب و شبکه های اینترنتی است که به اینترنت متصل می باشد و از اصلی ترین وظایف آن دریافت و ارسال داده ها و سرویس های مختلفی می باشد که برای تمام سایت ها با هر میزان بازدید مناسب می باشد و استفاده آن نسبت به سرور آسان تر می باشد. با این حال Host ، همانند حافظه ای آنلاین می باشد که شما برای به نمایش در آمدن اطلاعاتی که در وب سایت خود وارد می کنید، باید از Host با میزان قدرت های مختلف و متناسب با نیاز زمینه فعالیت خود فراهم و استفاده کنید.

هاست و دامنه
هاست و دامنه

انواع

ایکس نوین خدمات میزبانی خود را در قالب‌های مختلف متناسب با نیاز کاربران خود تهیه‌کرده است، تا علاوه بر سهولت استفاده کاربران بتوانند از یک سرویس بهینه‌شده با قیمت مناسب‌تر استفاده کنند، تا یک سرویس اختصاصی برای متناسب با سایت خودشان داشته باشند؛ از این‌رو می‌توان این خدمات را در قالب‌های زیر معرفی کرد، بامطالعه هریک با ویژگی‌های هرکدام از سرویس‌های میزبانی ابری ایکس نوین آشنا شوید.

میزبانی ابری

هاست ابری نوع خاصی از میزبانی‌های معمولی می‌باشد، که با زیرساخت ابری به کاربر ارائه داده می‌شود، تفاوت عمده این host با سایر host ها در تغییر منابع آن به تفکیک و در لحظه می‌باشد، یعنی کاربر برخلاف میزبانی‌های نسل قدیم که فقط امکان تغییر فضا را داشتند، می‌تواند منابعی همچون رم و سی پی یو را نیز متناسب با نیاز خود کاهش یا افزایش دهید و بابت منابع مصرفی هزینه پرداخت کنید.

هاست و دامنه
هاست و دامنه

میزبانی اشتراکی

میزبانی اشتراکی در حقیقت یک فضا می‌باشد که منابع آن با سایر کاربران بر روی یک سرور به اشتراک گذاشته می‌شود، یعنی منابع در آن به‌صورت اشتراکی می‌باشد که می‌تواند شامل رم و سی پی یو و سایر منابع باشد. این سرویس نیز مانند سرویس‌های دیگر در قالب لینوکس و ویندوز، در منطقه ایران و اروپا ارائه می‌شود و به دلیل سادگی در مدیریت، موردعلاقه کاربران قرارگرفته است.

میزبانی ابری دانلود

سرویس میزبانی دانلود به میزبانی گفته می‌شود، که جهت نگهداری فایل بهینه‌شده است و کاربر می‌تواند با تهیه آن در کنار host اصلی وب‌سایت خود به‌سرعت لود سایت خود کمک کند، چراکه تمامی اطلاعات در host دانلود قرار می‌گیرد و فقط اطلاعات اصلی بر روی سایت قرار داده می‌شود و بسیار مناسب برای سایت‌های دانلود می‌باشد؛ این سرویس تنها برای سایت‌های اشتراک فایل بهینه نشده، بلکه در نسخه پخش پادکست و ویدیو استریمینگ نیز، بهینه‌شده است.

هاست و دامنه
هاست و دامنه

میزبانی ابری لینوکس

Host لینوکس به میزبانی گفته می شود که سیستم عامل نصب شده بر روی سرور این host از نوع لینوکس باشد و مناسب برای افرادی است که به زبان برنامه نویسی phpکار میکنند. که معمولا کنترل پنل های مورد استفاده بر روی این سیستم عامل از نوع دایرکت ادمین و سی پنل می باشد.

میزبانی ابری وردپرس

در حقیقت وردپرس یکی از اسکریپت های محبوب بین کاربران می باشد به سرویسی که قابلیت نصب این اسکریپت بر روی آن امکان پذیر می باشد و برای وردپرس بهینه شده باشد host ورد پرسی گفته می شود البته قابل ذکر است امکان نصب ورد پرس بر روی هر میزبانی امکان پذیر می باشد.

هاست و دامنه
هاست و دامنه

خرید و ثبت دامنه

خرید دامنه بدون شک یکی از نیازهای اصلی شما پیش از اقدام به راه‌اندازی سایت محسوب می‌شود و اگر شما از دسته کاربرانی هستید که تصمیم دارید سایت خود را راه‌اندازی کنید، ایکس نوین به شما کمک می‌کنید با هزینه مناسب این سرویس را تهیه کنید. فراموش نکنید کارشناسان ایکس نوین، از ابتدا تا انتهای این مسیر در کنار شما هستند.

قبل از داشتن سایت مهم است

کارشناسان ما آماده‌اند شما را راهنمایی کنند

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این صفحه

برای مشاوره رایگان

اطلاعات زیر را جهت مشاوره (طراحی سایت، تبلیغات اینترنتی، خدمات سئو، تولید محتوا، طراحی گرافیکی) وارد کرده و ارسال را بزنید.

  • پایتخت ایران کجاست؟
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .