طراحی سایت

«شما می‌توانید به راحتی نوشیدن یک فنجان قهوه»

کسب‌درآمد اینترنتی خود را با ایکس‌نوین آغاز کنید

مشاوره طراحی رایگان

فکر این موضوع را از سرتان بیرون کنید که می‌شود یک وب سایت موفق را با طراحی سایت و تبلیغات آنلاین به نتایج مؤثر رساند! پیاده سازی کسب و کار آنلاین همانند کار سنتی اصولی دارد که در رونق آن کسب و کار بسیار با اهمیت تلقی می شود.

طراحی و ساخت انواع سایت

طراحی سایت های تجاری و شرکتی ، دانلودی ، آموزشی و فروشگاهی و غیره تخصص اصلی تیم ما محسوب می شوند. تیم طراحی سایت ایکس نوین کلیه سایت های خود را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس (اختصاصی) به صورت استاندارد با قالب دلخواه مشتریان طراحی می کند.

فروشگاه ساز

وقتی می‌خواهید به مردم یک کشور کالایی را به‌صورت آنلاین بفروشید، نیاز به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خواهید داشت، با خصوصیاتی که بتواند هر نوع کاربری را راضی نگه دارد و به ساده‌ترین حالت ممکن خرید را برای مشتریان امکان ‌پذیر نماید.

سرورهای پرقدرت و امن

اگر می خواهید برای اولین بار برای خود سایت داشته باشید و هنوز نمیدانید که میخواهید چکاری را انجام دهید میتوانید از میزبانی وب های حرفه ای ما استفاده کنید، اما اگر میخواهید برنامه ریزی شده و دقیق شروع کنید ما میزبانی وب ویژه خودمان را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

بهینه سازی سایت

قطعا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که به سئو در زبان فارسی معروف است، می تواند سرنوشت هر وب سایت و یا کسب‌وکار اینترنتی را تغییر دهد ! ما افزایش رتبه سایت شما را ضمانت می کنیم اما در زمان خیلی کوتاه آن را انجام نمی دهیم !

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیک بسیار مهم است، آنچه مخاطب می‌بیند همان تصویری است که از شما در ذهن اش می‌سازد ! اگر صاحب یک کسب و کار هستید و یا اگر یک کسب و کار جدید دارید تفاوتی نمی‌کند، یک تصویر بی کیفیت شمارا بی کیفیت نشان خواهد داد !

کسب و کار خود را شروع کنید

ابتدا اطلاعات خود را جهت مشاوره ارسال و ادامه کار را به ما بسپارید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این صفحه

برای مشاوره رایگان

اطلاعات زیر را جهت مشاوره (طراحی سایت، تبلیغات اینترنتی، خدمات سئو، تولید محتوا، طراحی گرافیکی) وارد کرده و ارسال را بزنید.

  • پایتخت ایران کجاست؟
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .