تبلیغات اینترنتی

تبلیغات ایکس نوین شما را شگفت زده خواهد کرد !

مابا متدهای روز دنیا برند شما را جهانی خواهیم کرد

تبلیغات کلیکی

تبلیغاتی هدفمند با کمترین هزینه

در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد. ما آگهی‌های شما را در وب‌سایت های مرتبط با محصول شما نمایش می‌دهیم و زمانی که روی آن آگهی کلیک شود هزینه‌ای را بابت آن کاربر(کلیک) از شما دریافت خواهیم کرد. تبلیغات کلیکی (PPC) روشی موثر برای بالا بردن ترافیک شماست؛ همچنین با توجه به تعداد نمایش بالای آگهی‌ها، این روش منجر به برندسازی می‌شود.

هدفمندی جغرافیایی

تبلیغات خود را محدود به استان‌ها کنید

شما می‌توانید تبلیغات خود را در یک موقعیت جغرافیایی خاص به نمایش بگذارید. برای مثال، تیم پخش شما تنها در استان تهران و اصفهان توانایی پخش محصول را دارد و نمایش تبلیغ شما به کرمانی‌ها صرفاً هدر دادن هزینه‌هاست. در این صورت با استفاده از هدفگیری جغرافیایی و محدود (فیلتر) کردن تبلیغات روی استان‌های تهران و اصفهان، در هزینه‌های صرفه‌جویی می‌کنید و تبلیغات اثربخش‌تری خواهید داشت.
نکته مهم دیگر این است که با استفاده از این امکان، شما می‌توانید تبلیغات خود را متناسب با مشتریان خود در هر استان و با توجه به فرهنگ آن شهر و حتی گویش آنها طراحی کنید.
شما با استفاده از هدفگیری جغرافیایی به ۳۱ استان کشور دسترسی خواهید داشت و به راحتی می‌توانید نمایش تبلیغات خود را در استان‌های مختلف مدیریت کنید.

تبلیغات موبایلی

تبلیغات خود را به اپلیکیشن‌ها گسترش دهید

همه‌ی ما در کنار لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی‌مان، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اَپ‌های موبایلی در این سال‌ها، افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است.
برخی از کسب‌وکارها و اپلیکشن‌ها به این شکل‌اند که با مخاطبانشان بیشتر از طریق گوشی و تبلت‌ها در ارتباط هستند؛ از این رو برای دریافت بازخورد بهتر، اگر تبلیغات خود را به موبایل‌ها بیاورند بازدهی بهتری را دریافت خواهند کرد.

تصویر
همین حالا تبلیغات خود را شروع کنید

مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل تبلیغات راهنمایی کنند

این پست رو به اشتراک بگذارید