تبلیغات اینترنتی

«تبلیغات ایکس نوین شما را شگفت زده خواهد کرد»

ما با متدهای روز دنیا برند شما را جهانی خواهیم کرد

تبلیغات بنری

بهترین راه برای بخاطر سپاری برند شما
تبلیغات بنری با جایگاه ثابت به شما اجازه می دهد تا با مالکیت جایگاهی ثابت در وب‌سایت‌ های برتر، به تبلیغ برند خود بپردازید. در واقع شما در ویترین پر بازدید ترین وب‌سایت های کشور در معرض دید مشتریانتان قرار خواهید گرفت.

تبلیغات بنری
تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

پلتفرم هوشمند نوین پلاس
تجربه تبلیغات به‌روز بنری با تکنولوژی تعیین قیمت آنی (RTB)‌ در شبکه‌ای به بزرگی ۶۰۰۰ جایگاه تبلیغاتی، با پلتفرم وی‌پلاس (VPlus) میسر شده است. تکنولوژی تعیین قیمت جایگاه بر اساس عرضه و تقاضا، تشخیص کلیک‌های غیرواقعی، تعیین تعداد نمایش بنر به هر کاربر، هدف‌گذاری‌های متنوع، تعیین سقف قیمت هر کلیک، لیست‌های سفید و سیاه و ... از جمله قابلیت‌های این پنل می‌باشد.

تبلیغات همسان

هماهنگ تبلیغ کنید
احتمالا با مفهوم استتار کردن آشنا هستید. اولین گام در استتار کردن، همسان شدن با محیط پیرامونی است. تبلیغات همسان یا Native Ads در واقع هماهنگی و همسان شدن تبلیغات با محیط پیرامونی آن ها است. تبلیغات همسان راهکاری موثر برای جلوگیری از Ad Blindness و یا همان نادیده گرفتن هوشمند تبلیغات توسط کاربران است. بنر همسان، حاوی یک عکس و یک مطلب مرتبط با محتوای سایت است که در ادامه مطالب سایت و در قالب طراحی سایت میزبان نمایش داده می‌شود. این هماهنگی در شکل و محتوا باعث می‌شود تا کاربر به بنر تبلیغاتی اعتماد بیشتری کند و به جهت مرتبط یافتن آن با مطالب سایت، برای دیدن تبلیغ تمایل بیشتری از خود نشان دهد. اگر به دنبال تبلیغاتی هستید که با محتوای سایت هماهنگ هستند و کمتر تبلیغاتی به نظر می رسند، تبلیغات همسان به شما پیشنهاد می شود

تبلیغات تبلیغات همسان

همین حالا تبلیغات خود را شروع کنید

کارشناسان ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ایجاد کمپین تبلیغات راهنمایی کنند

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این صفحه

برای مشاوره رایگان

اطلاعات زیر را جهت مشاوره (طراحی سایت، تبلیغات اینترنتی، خدمات سئو، تولید محتوا، طراحی گرافیکی) وارد کرده و ارسال را بزنید.

  • پایتخت ایران کجاست؟
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .