خانه - دیجیتال مارکتینگ - دانلود تمام تصاویر اینستاگرام خودمان
هنگام ترک یک حساب کاربری موجی از اطلاعات شخصی وجود دارد که شما به آن نیاز داشته و می‌خواهید در قالب‌های دیگر و یا نرم افزارهای مشابه از آن استفاده کنید.

[x_alert heading=”بیشتر بدانید” type=”info”]هنگام ترک یک حساب کاربری موجی از اطلاعات شخصی وجود دارد که شما به آن نیاز داشته و می‌خواهید در قالب‌های دیگر و یا نرم افزارهای مشابه از آن استفاده کنید.[/x_alert]

غالبا پیش آمده است که یک حساب کاربری را در نرم افزاری کاربردی ترک کنید. این ترک کردن گاهی به صورت موقتی و گاها به طور دائم اتفاق می‌افتد. به طور مثال در برنامه‌ای همچون اینستاگرام هنگام حذف حساب کاربری، فرایند حذف با از بین رفتن تمامی عکس‌هایی همراه می‌شود که در صفحه خود به کار برده‌اید. این مسئله تنها در زمانی اتفاق نمی‌افتد که شما عکس‌ها را از گالری انتخاب کرده باشید. در غیر این صورت و استفاده مستقیم از دوربین در اینستاگرام باعث حذف عکس‌ها و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده می‌شود.
دانلود عکس‌های حساب کاربری اینستاگرام خود و ایجاد یک نسخه پشتیبان ایده خوبی است، حتی اگر قصد شما ترک همیشگی پلتفرم مورد استفاده نباشد. اما اگر قصد دارید برای همیشه هم اینستاگرام را ترک کنید، تهیه نسخه پشتیبان از عکس‌ها چیزی است که واقعا به آن نیاز دارید.

دانلود تمام تصاویر اینستاگرام خودمان

در اینجا با هم مرور می‌کنیم که این اتفاق چگونه رخ خواهد داد:
اول، برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی تلفن همراه خود اجرا کنید و سپس دکمه نمایه در سمت راست پایین صفحه را لمس کنید. پس از آن، دکمه منو در بالای سمت راست صفحه را لمس کنید (این دکمه غالبا به صورت سه خط موازی دیده می‌شود) و تنظیمات را از منوی کشویی (در پایین صفحه) انتخاب کنید.
در میان منوی بعدی لیستی برای دانلود داده‌ها خواهید یافت. گزینه مربوطه را انتخاب کنید و سپس درخواست دانلود را لمس کنید. در مرحله بعد دانلودی اتفاق نخواهد افتاد. اینستاگرام هنگام آماده بودن تمامی محتوای شما ایمیلی ارسال خواهد کرد که شامل یک لینک دانلود برای دریافت این محتوا طی 48 ساعت بعدی خواهد شد. این فرایند بصورت در انتظار برای تایید باقی خواهد ماند.
هنگامی که فرایند دانلود تکمیل شد می‌توانید آزادانه حساب کاربری خود را حذف کنید بدون این که نگران از دست دادن تصاویر مورد علاقه تان باشید.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

برای مشاوره رایگان

اطلاعات زیر را جهت مشاوره (طراحی سایت، تبلیغات اینترنتی، خدمات سئو، تولید محتوا، طراحی گرافیکی) وارد کرده و ارسال را بزنید.

  • پایتخت ایران کجاست؟
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .